Відгуки наших клієнтів
-
м. Вінниця , вул. вул. Кішки Матроса, 10 ГВІДГУК ПАЦІЄНТА
Щиро рекомендую сімейну лікарку Юхимчук Марію. Має гарний підхід до дітей як зовсім маленький так і старших.
-
м. Вінниця , вул. вул. Кішки Матроса, 10 ГВІДГУК ПАЦІЄНТА
Медичний центр, у якому працюють справжні спеціалісти. Кваліфіковані, привітні, тактовні. Окрема подяка сімейному лікарю Юхимчук Марії. Якщо вам потрібно укласти декларацію із сімейному лікарем — моя особиста порада, оберіть Юхимчук Марію, не пошкодуєте)
-
м. Вінниця , вул. вул. Кішки Матроса, 10 ГВІДГУК ПАЦІЄНТА
Дякую сімейному лікарю Марії за уважність,людяність та професіоналізм
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Сьогодні робила колоноскопію і гастроскопію з біопсією. Дуже вдячна лікарям за чуйність і професіоналізм, прекрасно перенесла медикаментозний сон. Рекомендую, і всім хто боїться, це зовсім не страшно
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Хочу висловити надзвичайно велику та щиру Подяку від усієї душі за проведену операцію 24.10 . Артем Миколайович Шамін -це Людина з великої літери.Він надзвичайний ,з ним надійно ,спокійно та впевнено.Людина яка не тільки все проведе якісно та ще підтримає на усіх етапах лікування .Надзвичайна Шана ,повага.Всі добрі та хороші слова можна присвятити йому .Тому ДЯКУЮ. Окремо Подякувати хочу надзвичайним анестезіологам Євгену Володимировичу та Анастасії Анатоліївні.Низький уклін вам ,з вами ніяка анестезія та операція не страшна,бо з вами відчуваєш спокій та позитив.Ваші посмішки залишили теплий слід у моєму серці.ДЯКУЮ. Окремо хочу Подякувати кожній медсестричці які були на операції та супроводжували після ,коли знаходилась на стаціонарі.Дякую за турботу ,увагу ,та надану допомогу .Ви неймовірні дівчата.ДЯКУЮ. Окремо хочу подякувати столовій ,дівчатам хто готував смачні сніданки ,обіди та вечері .Дякую що з вами було смачно як вдома . Тому НИЗЬКИЙ УКЛІН УСІЙ КОМАНДІ МЕДІЛЮКС . ВИ НЕЙМОВІРНІ . Обіймаю кожного з вас . Хочу побажати вам процвітання ,йти впевнено до поставлених цілей та те щоб усі ваші мрії збувались . І якшо довірити своє здоров'я то лише Вам .Тому що ви Найкращі!!!
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Хочу висловити подяку свому лікарю -гінекологу Волинець Анні Василівні , анестезіологу Андрієць Анастасії Анатоліївні і всім медсестрам і персоналу за чудовий супровід на операції і після. Робила гістерорезектоскопію в клініці, все пройшло добре, швидко і без затримок. І вже в обід я була дома. Але якщо операція більш складніша Ви зможете лишитись в клініці де за Вами будуть цілодобово дбати, також присутня в клініці їдальня і Вам можуть замовити їжу. Лікар тримає зі мною зв’язок і після виписки. Чудова клініка і сервіс обслуговування. Однозначно рекомендую.
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Дякую усьому медичному персоналу та лікарю ортопеду-тавматологу Шаміну Артема Миколайовичу за людяне відношення та медичну допомогу, за виконання складної операції з остеосинтезу променевої кістки. Дякую Вам за надію бути здоровою в майбутньому. Натхнення, успіхів, енергії та здров'я, бажання допомагати людям.
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Вже багато років співпрацюю з лікарем гінекологом центру Волинець Анною Василівною,. Чудовий лікар, професіонал, справжній фахівець своєї галузі, надзвичайно приємна людина. ЛІКАР ДО ЯКОЇ ВАМ НЕОДМІННО ЗАХОЧЕТЬСЯ ПОВЕРНУТИСЯ 💯
Ми будемо вдячні вам за зворотний зв'язок щодо візиту до нашого центру «MEDIЛЮКС»
У кожному відгуку — реальна історія людини, яка звернулася до нашого лікаря по допомогу. Ми вдячні пацієнтам за довіру та щирі слова, що надихають команду клініки кожного дня.