Відгуки наших клієнтів
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Ірина Петрівна Гунько Лікар з великої літери! Так чуйно, як вона відноситься до своїх пацієнтів, не зустрінеш ніде. Щиро рекомендую цього лікаря всім пацієнтам 🫶🏻
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Відвідали УЗД у лікаря Крот Надії Олександрівна, дуже приємний лікар, уважна до деталей, рекомендую
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Щира подяка лікарю Крот Надії Олександрівні! Хочу висловити глибоку вдячність лікарю Надії Олександрівні за її професіоналізм, уважність і людяність. Завдяки якісній та точно проведеній діагностиці мені вчасно було призначено необхідне лікування та зроблено операцію, що дало змогу знову насолоджуватись життям у повній мірі. Ось уже чотири роки я і вся моя родина спостерігаємось лише в неї. Надія Олександрівна — той лікар, якому довіряєш на всі 100%. Завжди уважна, спокійна, пояснює все зрозуміло та підтримує у потрібний момент. Щиро дякуємо клініці Меділюкс за такого чудового спеціаліста! Рекомендую Крот Н.О. усім, хто цінує якісну медицину, професіоналізм і щире ставлення до пацієнта.
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Велика подяка всьому медичному персоналу Меділюкс за їхню злагоджену роботу та чуйне ставлення. Особлива подяка лікарю травматологу Шаміну А.М.за його високий професіоналізм та вміння знаходити правильний підхід до пацієнтів. Щиро дякую Вам!
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Дуже вдячний за професійно надані послуги. Дякую лікарю-офтальмологу Кузьменку Денису Олеговичу за високу кваліфікованість і надану медичну допомогу. Все пройшло на найвищому рівні.
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Якісно налагоджена робота центру,. Компетентні лікарі, привітні адміністратори. Дякую лікарю Ірині Петрівна за надану консультацію. Також дякую адміністратору Яні за допомогу. Рекомендую послуги цього центру ⭐⭐⭐⭐⭐
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Щиро дякую лікарям - отоларингологу Сайчук Володимиру Віталійовичу, анестезіологу Андрієць Євгенію Володимировичу, медсестрам за проведення операції септопластика, за їхню допомогу та підтримку як до так і після операції! Це лікарі від Бога! Всім раджу клініку Меділюкс, тут працюють професіонали і дуже хороші люди! Велика вам вдячність і шана!
-
м. Вінниця , вул. вул. Литвиненко-Вольгемут, 5ВІДГУК ПАЦІЄНТА
Дякую за надання якісних послуг, за високу кваліфікованість та професіоналізм лікарів! Дуже привітні та компетентні адміністратори, які з радістю нададуть відповідь та допоможуть!
Ми будемо вдячні вам за зворотний зв'язок щодо візиту до нашого центру «MEDIЛЮКС»
У кожному відгуку — реальна історія людини, яка звернулася до нашого лікаря по допомогу. Ми вдячні пацієнтам за довіру та щирі слова, що надихають команду клініки кожного дня.